ÓSMA EDYCJA TURNIEJU POCZTÓW SZTANDAROWYCH

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach we współpracy z  Kieleckim Ochotniczym Szwadronem Kawalerii oraz Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach serdecznie zaprasza do udziału w ósmej edycji Międzyszkolnego Turnieju Pocztów Sztandarowych, któremu corocznie patronują: Ministerstwo Obrony Narodowej , Ministerstwo Edukacji Narodowej, Wojewoda Świętokrzyski, Świętokrzyski Kurator Oświaty, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego , Starosta Kielecki oraz Prezydent Miasta Kielce.

Turniej odbywać się będzie w terminach:

• 29.03.2019 r. - Konkurs wiedzy o polskich symbolach narodowych i symbolach szkolnych
  • 26.04.2019 r. - rywalizacja pocztów sztandarowych
  • 02.05.2019 r. - rozdanie nagród podczas miejskich obchodów Święta Flagi RP

Regulamin Turnieju, Karta zgłoszeniowa oraz Oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych

znajdują się poniżej :

/sites/default/files/regulamin_turnieju_2019_1.doc

/sites/default/files/karta_zgloszenia_uczestnictwa_zespolu_3.doc

/sites/default/files/oswiadczenie_rodzicow_o_wyrazenie_zgodyna_przetwarzanie_danych_osobowych_uczestnika_miedzyszkolnego_konkursu_moj_ekslibris_biblio_1.doc