XXIII EDYCJA CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH 2016/2017
W jesiennej edycji Czwartków lekkoatletycznych czniowie Szkoły Podstawowej nr 7 zdobyli łącznie 19 miejsc na podium.
Gratulujemy!!!
Dorosz Jakub
- III miejsce w skoku wzwyż - 15.09. 2016
- I miejsce w skoku wzwyż - 22.09. 2016
- II miejsce w skoku wzwyż - 29.09.2016
Gargas Eryk
- I miejsce w skoku w dal - 15.09.2016
- II miejsce w skoku w dal
- II miejsce w biegu na 60 metrów - 22.09.2016
- III miejsce w skoku w dal - 29.09.2016
Jurczyk Aleksander
- I miejsce wbiegu na 300 metrów
- II miejsce w skoku w zwyż 15.09.2016
- I miejsce w skoku wzwyż - 22.09.2016
- II miejsce w biegu na 300 metrów - 29.09.2016
Miszczak Michał
- III miejsce w skoku wzwyż - 15.09.2016
- I miejsce w skoku wzwyż 22.09.2016
- III miejsce w skoku wzwyż 29.09.2016
Wójcik Filip
- II miejsce wskoku wzwyż - 22.09.2016
Zdziechowicz Igor
- III miejsce w biegu na 60 metrów
Najlepsi w mieście i województwie!
Rok szkolny 2015/2016
Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym
(wszystkie zdjęcia zamieszczone są poniżej)
16.05. 2016 r.
III miejsce drużyny dziewcząt w składzie:
ANNA BRZDĄK kl. VI a
ZUZANNA TOMCZYK kl. VI b
AMELIA DRYJA kl. VI b
KLAUDIA SIKORA kl. VI b
NATALIA JANUCHTA kl. VI b
Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych
23 -24.05. 2016 r.
I miejsce w rzucie piłeczką palantową - Zuzanna Tomczyk - kl. VI b,
I miejsce w skoku wzwyż - Anna Brzdąk - kl. VI a
III miejsce w skoku wzwyż – Klaudia Sikora - kl. VI b
III miejsce w skoku w dal - Anna Brzdąk - kl. VI a
III miejsce w biegu na dystansie 60 m - Amelia Dryja - kl. VI b
III miejsce w biegu na dystansie 300m - Zuzanna Tomczyk - kl. VI b
Czwartki lekkoatletyczne –
I edycja wiosenna - 28.04.2016 r.
W rzucie piłeczką palantową
I miejsce – Zuzanna Tomczyk - kl. VI b
I miejsce – Martyna Sułkowska - kl. IV a
II miejsce – Paulina Michalczyk - kl. Va
III miejsce – Natalia Januchta - kl. VI b
W skoku wzwyż
I miejsce – Amelia Zatorska - kl. IVa
I miejsce – Maja Dąbrowska - kl. V a
II miejsce – Anna Brzdąk - kl. VI a
II miejsce – Maja Socha - kl. IVa
III miejsce – Klaudia Sikora - kl. VI b
II edycja wiosenna - 05.05.2016 r.
W rzucie piłeczką palantową
I miejsce – Zuzanna Tomczyk - kl. VI b
W skoku wzwyż
II miejsce – Anna Brzdąk - kl. - VI a
II miejsce – Maja Socha - kl. IV a
III miejsce – Klaudia Sikora - kl. V a
III miejsce – Amelia Zatorska - kl.IV a
III edycja wiosenna - 12.05.2016 r.
W rzucie piłeczką palantową
I miejsce – Zuzanna Tomczyk = kl. VI b
I miejsce – Zuzanna Pałyga - kl. V b
W skoku wzwyż
I miejsce - Maja Dąbrowska - kl. V a
II miejsce - Amelia Zatorska - kl. IVa
II miejsce – Anna Brzdąk - kl. VI a,
II miejsce – Maja Socha - kl. IVa
III miejsce – Klaudia Sikora - kl. VI b
III miejsce – Wiktoria Chałon - kl. Va
III miejsce - Maja Palus - kl. Va
III miejsce - Weronika Orlińska - kl. IV a
IV edycja wiosenna - 19.05.2016 r.
W rzucie piłeczką palantową
II miejsce – Zuzanna Tomczyk = kl. VI b
W skoku wzwyż
I miejsce - Weronika Orlińska kl. IV a
I miejsce - Maja Dąbrowska - kl. V a
II miejsce - Amelia Zatorska - kl. IVa
II miejsce – Maja Socha - kl. IVa
II miejsce – Klaudia Sikora - kl. VI b
III miejsce - Maja Palus - kl. Va
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RUNDA WIOSENNA
FINAŁOWA EDYCJA 02. 06. 2016 r.
W skoku wzwyż
I miejsce – Maja Dąbrowska - kl. V a
II miejsce – Amelia Zatorska - kl. IV a
II miejsce - Anna Brzdąk - kl. V I a
III miejsce – Klaudia Sikora kl. - VI b
W rzucie piłeczką palantową
I miejsce -Zuzanna Tomczyk - kl. V Ib,
Zuzanna Tomczyk wywalczyła III miejsce w ogólnej klasyfikacji Grand Prix wszystkich startujących zawodników.
ZUZANNA TOMCZYK, MAJA DĄBROWSKA i ANNA BRZDĄK
zakwalifikowały się do finału ogólnopolskiego „Czwartków lekkoatletycznych”, który odbędzie się w dniach: 18-19.06.2015 r w Łodzi.
XXIX edycja OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "MÓJ LAS”
Konkurs „Mój Las” jest organizowany corocznie przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Zarząd Główny Ligi Ochrony Przyrody. Konkurs ma charakter opisowy. Tegoroczna tematyka to: "Grzyby polskich lasów". W konkursie wzięło udział 4 uczniów z naszej szkoły, którzy przygotowali piękne albumy. Weronika Pastuszka z kl. V a zdobyła II miejsce.
KONKURS PLASTYCZNY
„STRAŻ MIEJSKA W OCZACH MŁODEGO POKOLENIA”
Organizatorem konkursu była Komenda Straży Miejskiej w Kielcach, a jej celem popularyzacja wiedzy o jej zadaniach. Wzięło w nim udział 9 uczniów ze Szkoły Podstawowej pod opieką p. D. Sępioł-Skóry. Zadaniem dzieci było przygotowanie rysunków konturowych prezentujących pracę Straży Miejskiej. 16.02.2016 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom. Uczennica z kl. Va Maria Kuczwara zdobyła III miejsce, a Maria Król wyróżnienie specjalne.
Okręg Ligi Ochrony Przyrody Przyrody w Kielcach przedstawił laureatów Konkursu Literackiego pn.: Przyroda Moja Miłość
Miło nam poinformować, ze wyróżnienie zdobyła Weronika Pastuszka z kl.5a.
TURNIEJ WIEDZY PRZYRODNICZEJ UCZNIÓW KL. IV-VI.
Organizatorem konkursu jest Zarząd Okręgowy Ligi Ochrony Przyrody w Kielcach oraz Szkoła Podstawowa nr 27. Temat tegorocznego konkursu to: "Gatunki zwierząt chronione w ramach sieci Natura 2000" . W turnieju brały udział 3 osobowe drużyny z 20 szkół woj. świętokrzyskiego. Podczas konkursu, który odbył się 17.11.2015r. , uczestnicy rozwiązywali różnorodnych gry edukacyjne. Przygotowaliśmy również plakat nawiązujący do tematyki konkursowej.
Naszej drużynie, w skład której wchodziły: Aleksandra Stando kl. VIa, Aleksandra Włosek kl. Va i Maja Dąbrowska kl. Va, poszło wspaniale. Zdobyliśmy II miejsce.
Czwartki lekkoatletyczne – organizator MOSiR Kielce
I edycja jesienna- 17.09.2015r.
W rzucie piłeczką palantową
III miejsce -Zuzanna Tomczyk kl. VI b
III miejsce -Angelika Chrząstkowska kl. V a
III miejsce - Michał Miszczak kl. IV a
W skoku wzwyż
I miejsce – Anna Brzdąk kl. VIa
II miejsce - Maja Palus kl. V a,
II miejsce -Natalia Januchta kl. VI b,
III miejsce -Bartosz Michta kl. VI a,
W skoku w dal
III miejsce - Jakub Dorosz kl. IV a
II edycja jesienna –24.09. 2015 r.
W rzucie piłeczką palantową
I miejsce -Zuzanna Tomczyk kl. VI b
II miejsce -Martyna Sułkowska kl. IV a
III miejsce -Kacper Smolarczyk kl. IV a
W skoku wzwyż
II miejsce – Anna Brzdąk kl. VIa
II miejsce - Maja Dąbrowska kl. V a,
III miejsce -Natalia Januchta kl. VI b,
II miejsce -Bartosz Michta kl. VI a,
III miejsce – Maria Latos kl. VI a
III edycja jesienna –01.10. 2015 r.
W rzucie piłeczką palantową
I miejsce -Zuzanna Tomczyk kl. VI b
W skoku wzwyż
I miejsce – Anna Brzdąk kl. VI a
I miejsce - Kacper Smolarczyk kl. IV a
I miejsce - Karol Szabla kl. IV a
I miejsce - Jakub Dorosz kl. IV a
II miejsce - Maja Dąbrowska kl. V a,
II miejsce - Klaudia Sikora kl. VI b
III miejsce -Bartosz Michta kl. VI a,
W rzucie piłeczką palantową
I miejsce - Zuzanna Tomczyk kl. VI b
I miejsce - Martyna Sułkowska kl. IVa
II miejsce -Angelika Chrząstkowska kl. V a
W skoku wzwyż
I miejsce – Anna Brzdąk kl. VI a
I miejsce - Maja Dąbrowska kl. V a,
I miejsce - Amelia Zatorska kl. IV a
II miejsce - Maja Palus kl. V a,
III miejsce - Klaudia Sikora kl. VI b
Rok szkolny 2014/2015
Czwartki lekkoatletyczne – organizator MOSiR Kielce
III edycja wiosenna - 07.05.2015r.
W rzucie piłeczką palantową
I miejsce -Zuzanna Tomczyk kl. V b
I miejsce - Andżelika Chrząstkowska kl. IV a
III miejsce – Dominik Orliński kl. V a
W skoku w dal
I miejsce – Dawid Pędzik kl IV b
W skoku wzwyż
I miejsce - Natalia Januchta kl. V b,
II miejsce – Anna Brzdąk kl. V a,
II miejsce -Maria Latos kl. V b,
II miejsce - Maja Palus kl. IV a,
II miejsce - Wiktoria Chałon kl. IV a,
II miejsce - Aleksandra Włosek kl. IVa,
III miejsce -Maria Latos kl. V b,
III miejsce - Paulina Michalczyk kl. IVa,
III miejsce - Bartosz Michta kl. Va
W biegu na dystansie 300 m
III miejsce – Dawid Pędzik kl IV b
IV edycja wiosenna - 14.05.2015 r.
W skoku wzwyż
I miejsce – Anna Brzdąk kl. V a,
II miejsce - Klaudia Sikora kl. V a,
II miejsce - Bartosz Michta kl. Va,
III miejsce Maria Latos kl. V a,
III miejsce - Maja Palus kl. IV a,
III miejsce - Wiktoria Chałon kl. IV a,
III miejsce - Aleksandra Włosek kl. IVa
V edycja wiosenna - 21.05.2015r.
W skoku wzwyż
II miejsce – Anna Brzdąk kl. V a,
III miejsce - Klaudia Sikora kl. V a,
III miejsce Maria Latos kl. V a,
III miejsce - Zuzanna Tomczyk kl. V b
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RUNDA WIOSENNA
FINAŁOWA EDYCJA 28. 05. 2014r. -
W skoku wzwyż
II miejsce - ANNA BRZDĄK - kl. IV a
W rzucie piłeczką palantową
III miejsce -Zuzanna Tomczyk kl. IV b,
Anna Brzdąk i Zuzanna Tomczyk zakwalifikowały się do finału ogólnopolskiego „Czwartków lekkoatletycznych”, który odbędzie się w dniach 20-21.06.2015r w Łodzi.
XIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKO- PRZYRODNICZY
„Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT”
Ania Cebula z klasy VIa zdobyła I miejsce w kategorii literackiej
i III miejsce w kategorii plastycznej.
KONKURS GRAMATYCZNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
30 kwietnia odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu gramatycznego. W ciągu 45 minut, uczniowie musieli rozwiązać różne zadania, które sprawdziły poziom opanowania zasad gramatycznych z języka angielskiego. Pierwsze miejsce zajął Jakub Domański, drugie miejsce Tomasz Machulski, trzecie miejsce Kacper Sitarz i Anna Cebula. Zwycięzcy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Organizatorzy p. Elżbieta Zięba i p. Sylwia Wolańska serdecznie gratulują zwycięzcom.
KONKURS „UMIEM PIĘKNIE CZYTAĆ W JĘZYKU ANGIELSKIM”
30 marca w naszej szkole odbył się konkurs „ Umiem pięknie czytać w języku angielskim”. Czytanie ze zrozumieniem jest ważną praktyczną umiejętnością, która przynosi uczniom dużo satysfakcji, umożliwia zdobywanie i poszerzanie wiedzy, utrwalenie leksyki i poznanie nowego słownictwa oraz stwarza możliwość bycia samodzielnym w nowych sytuacjach językowych. Głośne czytanie poprawia wymowę i intonację oraz płynność i tempo czytania. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej. Celem tej formy rywalizacji jest wzbudzanie wśród uczniów zainteresowania czytaniem w języku angielskim.
• Rozbudzanie wśród uczniów zainteresowań językiem angielskim.
• Podniesienie poziomu umiejętności językowych.
• Zainteresowanie literaturą obcą.
• Rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem w języku obcym.
• Stworzenie dzieciom możliwości prezentacji własnych umiejętności
A oto wyniki konkursu:
1 miejsce – MARIA KUCZWARA
2 miejsce – ALEKSANDRA KRÓL
3 miejsce – ANNA SROKA
Wyróżnienia:
Aleksandra Włosek, Anna Cebula i Jakub Domański
Organizatorami konkursu była p. Elżbieta Zięba i p. Sylwia Wolańska.
Gabriela Englert II miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Literackim "Mały pisarz"
Aleksandra Dryja II miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Piosenki Żołnierskiej
Bartosz Klimek I miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Recytatorskim "Najpiękniejsze polskie wiersze dla dzieci"
II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY PT. "PRZYRODA I JEJ OCHRONA - ŹRÓDŁA ZANIECZYSZCZEŃ WODY" I miejsce zdobyła Anna Cebula z klasy VIa
Dnia 27 marca w Szkole Podstawowej nr 27 odbył się II etap XXII Międzyszkolnego Konkursu Baśni. Do finału 12 najlepszych znawców baśni w Kielcach spośród czwartoklasistów zakwalifikowały się wszystkie biorące w nim udział reprezentantki naszej szkoły, t.j. uczennice klasy IVa- Ola Włosek, Maja Dąbrowska i Maja Palus.
Laureatką i zdobywczynią III miejsca została Maja Palus.
Maja Dąbrowska, budząc trwogę swoją kreacją staruchy- Złej Królowej, zdobyła wyróżnienie za strój i prezentację. Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym finalistkom.
Dnia 14 marca odbył się III etap Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego.
Uczennica klasy VIa – Anna Cebula, rywalizując z elitą 60 najlepszych humanistów w województwie, wypadła w nim znakomicie i znalazła się na 11 miejscu wśród 25 laureatów tego konkursu.
Ania może już spać spokojnie, ponieważ tytuł laureata zwalnia ją z konieczności pisania I części sprawdzianu szóstoklasisty (polski i matematyka).
Serdecznie gratulujemy i bardzo się cieszymy z tego sukcesu.
XXVIII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POD HASŁEM „MÓJ LAS”
Wyróżnienie - Anna Cebula kl. VIa
Martyna Jaguś z kl. IIIa i Radosław Gnatowski z kl. IVb zostali laureatami XVIII Ogólnopolskiego i XXXII Wojewódzkiego
Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości litarackiej "LIPA 2014"".
Czwartki lekkoatletyczne – organizator MOSiR Kielce
I edycja jesienna- 18.09.2014r.
W biegu na dystansie 60 m
II miejsce- Sergiusz Lisak kl. VI a
W rzucie piłeczką palantową
I miejsce -Zuzanna Tomczyk kl. V b
II miejsce- Sergiusz Lisak kl. VI a
W biegu na dystansie 300m
I miejsce -Zuzanna Tomczyk kl. V b
W skoku wzwyż
I miejsce - Klaudia Sikora kl. V a,
I miejsce -Bartosz Michta kl. V a,
I miejsce – Jakub Domański kl. VI a
II miejsce – Anna Brzdąk kl. V a,
III miejsce -Natalia Januchta kl. V b,
III miejsce -Maria Latos kl. V b,
W skoku w dal
III miejsce - Maja Dąbrowska kl. IV a
III edycja jesienna –09.10. 2014r.
W biegu na dystansie 300m
I miejsce -Zuzanna Tomczyk kl. V b,
II miejsce –Maja Dąbrowska kl. IV a
II miejsce – Dominik Orliński kl. V a
W rzucie piłeczką palantową
I miejsce -Zuzanna Tomczyk kl. V b
W skoku wzwyż
I miejsce – Anna Brzdąk kl. V a,
IImiejsce - Klaudia Sikora kl. V a,
III miejsce -Natalia Januchta kl. V b,
II miejsce -Bartosz Michta kl. V a
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„NIE TRUJ POWIETRZA - MIEJ WPŁYW NA TO CZYM ODDYCHASZ”
III miejsce - Anna Cebula kl. VIa
Rok szkolny 2013/2014
KONKURS RECYTATORSKI "WIERSZE JANA BRZECHWY"
II miejsce - Aniela Kwiecień kl. IVb
KONKURS "ZDROWO ŻYJĘ, ZDROWO SIĘ CZUJĘ"
I miejsce - Natalia Januchta kl. IVb
II miejsce - Aniela Kwiecień kl. IVb
KONKURS STRAŻY MIEJSKIEJ
II miejsce - Justyna Kotarzewska kl. IVb
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY „PRZYRODA I JEJ OCHRONA”
I miejsce - Anna Cebula kl. Va
ZLOT ZIELONYCH PATROLI
III miejsce - Zielony Patrol nr 36 (SP7)
MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ POCZTÓW SZTANDAROWYCH
I miejsce - Tomasz Machulski kl. Va
I miejsce - Mikołaj Szymański kl. Va
I MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS „NUDA? NIE! DZIĘKUJĘ”
I miejsce - Joanna Nawrot i Maja Dąbrowska
MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY
„EKO - INSTRUMENT MUZYCZNY”
I miejsce - Kornelia Kubicka
MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS RECYTATORSKI „NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE WIERSZE
DLA DZIECI”
I miejsce - Klara Karwacińska
XI MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY „UPOMINEK DLA
MAMY”
II miejsce - Kornelia Kubicka
OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI „PODRÓŻUJ, ŚNIJ, ODKRYWAJ"
laureatka - Martyna Jaguś
WOJEWÓDZKI KONKURS „STWÓRZMY RAZEM LEPSZY INTERNET”
II miejsce - Anna Cebula kl. Va
IX MIEJSKO POWIATOWY KONKURS DZIECIĘCEJ TWÓRCZOŚCI
LITERACKO-PLASTYCZNEJ „MOJE SPOTKANIE Z PRZYBYSZEM
Z OBCEJ PLANETY”
wyróżnienie - Maja Dąbrowska kl. IIIa
XVI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI WIERSZY J. BRZECHWY I J. TUWIMA
I miejsce - Paulina Michalczyk kl. IIIa
MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS TALENTÓW „KAŻDY Z NAS
TALENT MA, MASZ GO TY, MAM GO JA”
wyróżnienie - Oliwia Kot
MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PIOSENKI „WIOSNA, WIOSNA,
WIOSNA, ACH TO TY”
II miejsce - Weronika Pastuszka
MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PIOSENKI HARCERSKIEJ
II miejsce - Aleksandra Włosek
MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY GIMNASTYCZNE „PIERWSZY KROK
GIMNASTYCZNY”
II miejsce - Sergiusz Lisak kl. Va
HALOWE MISTRZOSTWA KIELC W WIELOBOJACH LA
SKOK W DAL
I miejsce - Adrian Ziemba kl. VIa
II miejsce - Sergiusz Lisak kl. Va
III miejsce - Radosław Białek kl. Va
III miejsce - Anna Brzdąk kl. IVa
III miejsce - Jakub Michalski kl. VIa
BIEG NA DYSTANSIE 60 m
I miejsce - Anna Brzdąk kl. IVa
I miejsce - Katarzyna Błońska kl. IVa
I miejsce - Adrian Ziemba kl. VIa
III miejsce - Zuzanna Tomczyk kl. IVb
III miejsce - Sergiusz Lisak kl. Va
III miejsce - Jakub Michalski kl. VIa
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ
I miejsce - Adrian Ziemba kl. VIa
III miejsce - Jakub Michalski kl. VIa
Adrian Zięba zajął 1 miejsce w ogólnej punktacji wielobojowej i został najlepszym zawodnikiem SP w kategorii chłopców w HALOWYCH MISTRZOSTWACH KIELC
W WIELOBOJACH LA.
Sergiusz Lisak zajął 3 miejsce w ogólnej punktacji wielobojowej w kategorii chłopców
w HALOWYCH MISTRZOSTWACH KIELC W WIELOBOJACH LA.
I PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT
II miejsce - drużyna SP 7 (Emilia Grabka, Aleksandra Durnaś)
MISTRZOSTWA KIELC SP W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT
III miejsce - drużyna SP 7 (Emilia Grabka, Aleksandra Durnaś, Zuzanna Tomczyk)
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY "ZABAWA Z ORTOGRAFIĄ"
III miejsce - Maja Palus kl. IIIa
I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK "HEJ KOLĘDA"
I miejsce - Alicja Wrzesińska kl. IVa (kat. Soliści IV-VI)
II miejsce - Mateusz Duda kl. IIIb (kat. Soliści I-III)
MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS LITERACKI "MAŁY PISARZ"
wyróżnienie - Maja Dąbrowska kl. IIIa
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "KREW DAREM ŻYCIA"
wyróżnienie - Weronika Pastuszka kl. IIIa
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY
Grzegorz Pióro - udział w II etapie
MISTRZOSTWA KIELC SZS W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 7 w Kielcach
MISTRZOSTWA KIELC SZS W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 7 w Kielcach
TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY FESTIWALU MINI-PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 7 w Kielcach
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY
W KOSTOMŁOTACH
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 7 w Kielcach
KONKURS PLASTYCZNY "HAŁAS W MIEŚCIE"
I miejsce - Maja Dąbrowska kl. IIIa
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "UŚMIECHNIJ SIĘ"
wyróżnienie - Aleksandra Włosek kl. IIIa
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY "MĄDRY DZIECIAK"
II miejsce - Maja Dąbrowska kl. IIIa
TURNIEJ PRZYRODNICZY PT. "PŁAZY I GADY"
III miejsce - drużyna uczniów z kl. IIIa i IIIb
XX OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI "PRZYRODA - MOJA
MIŁOŚĆ"
wyróżnienie - Maja Dąbrowska kl. IIIa
KONKURS PLASTYCZNY "ŚWIAT TAŃCA I TEATRU - KIELECKI
TEATR TAŃCA"
III miejsce - Aleksandra Włosek kl. IIIa
III miejsce - Maja Dąbrowska kl. IIIa
OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY "EKOLOG - PLASTYK.
EKOLOG - POETA"
II miejsce - Maria Król kl. IIIa
wyróżnienie - Izabela Gąsiorowska kl. III
XII MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNO - TECHNICZNY "ŻYJ ZDROWO"
II miejsce - Maria Król kl. IIIa
III MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS TALENTÓW
wyróżnienie - Weronika Orlińska
KONKURS PLASTYCZNY "PALMA WIELKANOCNA"
wyróżnienie - Joanna Nawrot kl. II
X MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNO - TECHNICZNY
"UPOMINEK DLA MAMY"
3 miejsce - Maksymilian Gil kl. III
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "MAŁY INFORMATOR"
wyróżnienie - Katarzyna Błońska kl. IVa
XVII OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ TWÓRCZOŚCI
LITERACKIEJ "LIPA 2013"
laureat - Mikołaj Szymański kl. Va
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "NIEPODLEGŁA. TRADYCJA W ZDERZENIU
ZE WSPÓŁCZESNOŚCIĄ 2013"
I miejsce - Wiktoria Chałon kl. III
II miejsce - Maria Kuczwara kl. III
wyróżnienie - Maria Król kl. III
KONKURS FOTOGRAFICZNY "LEŚNE SPOTKANIA"
II miejsce - Mikołaj Szymański kl. Va
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RUNDA JESIENNA
I EDYCJA
W biegu na 60 m
III miejsce - Zuzanna Tomczyk kl. IVb
W rzucie piłeczką palantową
I miejsce - Eryk Nowak kl. IVb
II miejsce - Bartłomiej Syska kl. IVb
II miejsce - Filip Marciniak kl. Va
W biegu na dystansie 300m
I miejsce - Filip Marciniak kl. Va
II miejsce - Eryk Nowak kl. IVb
W skoku wzwyż
I miejsce - Klaudia Sikora kl. IVb
I miejsce - Zuzanna Tomczyk kl. IVb
II EDYCJA
W biegu na 60 m
I miejsce - Sergiusz Lisak kl. Va
II miejsce - Tomasz Machulski kl. Va
II miejsce - Wiktoria Fiuk kl. VIa
W biegu na dystansie 300m
I miejsce - Zuzanna Tomczyk kl. IVb
II miejsce - Eryk Nowak kl. IVb
II miejsce - Wiktoria Fiuk kl. VIa
III miejsce - Mikołaj Szymański kl. Va
III miejsce - Bartłomiej Syska kl. IVb
W skoku wzwyż
I miejsce - Klaudia Sikora kl. IVb
I miejsce - Sergiusz Lisak kl. Va
II miejsce - Zuzanna Tomczyk kl. IVb
II miejsce - Anna Brzdąk kl. IVa
II miejsce - Natalia Januchta kl. IVb
II miejsce - Maria Latos kl. IVa
II miejsce - Bartosz Michta kl. IVa
III miejsce - Emilia Grabka kl. VIa
III miejsce - Wiktoria Wiącek kl. VIa
III miejsce - Izabela Trzpiot kl. VIa
III EDYCJA
W biegu na 60 m
II miejsce - Sergiusz Lisak kl. Va
III miejsce - Tomasz Machulski kl. Va
W biegu na dystansie 300m
I miejsce - Zuzanna Tomczyk kl. IVb
I miejsce - Filip Marciniak kl. Va
III miejsce - Amelia Dryja kl. IVb
III miejsce - Eryk Nowak kl. IVb
W biegu na dystansie 1000m
III miejsce - Wojciech Grzęda kl. IVa
W rzucie piłeczką palantową
II miejsce - Filip Marciniak kl. Va
II miejsce - Adrian Ziemba kl. VIa
III miejsce - Aleksandra Durnaś kl. VIa
III miejsce - Sergiusz Lisak kl. Va
W skoku wzwyż
II miejsce - Klaudia Sikora kl. IVb
II miejsce - Anna Brzdąk kl. IVa
III miejsce - Amelia Dryja kl. IVb
III miejsce - Zuzanna Tomczyk kl. IVb
Rok szkolny 2012/2013
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "MAŁY INFORMATOR"
Katarzyna Błońska kl. IIIa - wyróżnienie
KONKURS "ŚWIĘTOKRZYSKA PRZESTRZEŃ CYFRYZACJI"
II miejsce - Daniel Kołodziejski i Piotr Supernat kl. VIa
VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY
"TAJEMNICE ZWIERZĄT. ZWIERZĘTA DZIKO ŻYJĄCE W MIASTACH"
I miejsce - Maja Dąbrowska kl. IIa
MIEJSKI KONKURS LITERACKI "TRZYNASTEGO WSZYSTKO
ZDARZYĆ SIĘ MOŻE..."
I miejsce - Mikołaj Szymański kl. IVa
XX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "W ŚWIECIE BAŚNI"
II miejsce - Mikołaj Szymański kl. IVa
XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI "KRĘĆ SIĘ KRĘĆ WRZECIONO,
WIJ SIĘ BAŚNI WIJ..."
Mikołaj Szymański kl. IVa - wyróżnienie
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI "NIEZAPOMINAJKOWE WSPOMNIENIA"
Mikołaj Szymański kl. IVa - wyróżnienie
I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY
"KARTKA Z PAMIĘTNIKA ŚW. STANISŁAWA KOSTKI"
II miejsce - Anna Cebula kl. IVa
V EDYCJA KONKURSU "ZIELONY PATROL"
Szkoła Podstawowa nr 7 - wyróżnienie
XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKO-PRZYRODNICZY
"Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT"
II miejsce - Anna Cebula kl. IVa
XVIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM
III miejsce - Aleksandra Włosek kl. IIa
MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ POCZTÓW SZTANDAROWYCH
II miejsce - drużyna SP7 (Julia Majewska i Patryk Lewczuk)
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNO-INFORMATYCZNY
Julia Majewska kl. VIa - finalistka
PÓŁFINAŁ ŚWIĘTOKRZYSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W DRUŻYNOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT
III miejsce - drużyna SP7 (Oliwia Jedynak i Klaudia Plech)
PÓŁFINAŁ ŚWIĘTOKRZYSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W DRUŻYNOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW
III miejsce - drużyna SP7 (Daniel Jedynak i Konrad Stępień)
MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY
"ŻYJ ZDROWO"
II miejsce - Maria Król kl. IIa
III MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS TALENTÓW
wyróżnienie - Weronika Orlińska kl. Ia
I OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "EKOLOG - PLASTYK"
II miejsce - Maria Król kl. IIa
I OGÓLNOPOLSKI KONKURS "EKOLOG - POETA''
wyróżnienie - Izabela Gąsiorowska kl. IIb
WOJEWÓDZKI KONKURS "SERFUJĘ. SZANUJĘ"
II miejsce - Anna Cebula kl. IVa
wyróżnienie - Daniel Kołodziejski kl. VIa
KONKURS PLASTYCZNY "MOJA RADA NA ODPADA"
I miejsce - Grzegorz Kołodziejski kl. IVa
III miejsce - Daniel Kołodziejski kl. VIa
wyróżnienia - Ania Cebula kl. IVa, Emilia Gawlik kl. Va,
Daniel Jedynak kl. Va, Julia Majewska kl. VIa, Paweł Sobczyk kl. VIa,
Aleksandra Nowak kl. VIa, Małgorzata Sułkowska kl. VIb
XXVI EDYCJA KONKURSU WOJEWÓDZKIEGO "MÓJ LAS"
III miejsce - Kornelia Kubicka i Zuzanna Pałyga kl. IIb
X EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY PRZYRODNICZEJ UCZNIÓW
KL. IV-VI PT. "WODA I JEJ MIESZKAŃCY"
IV miejsce - drużyna w składzie Katarzyna Giez, Patryk Lewczuk,
Julia Majewska (wszyscy kl. VIa)
I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
I miejsce - Aleksandra Król kl. IVa
II miejsce - Anna Cebula kl. IVa
KONKURS PLASTYCZNY "ART-MAIL - ARTYŚCI ILUSTRUJĄ POKÓJ"
Maja Dąbrowska kl. IIa - wyróżnienie
Rok szkolny 2011/2012
KONKURS PLASTYCZNY "MARZYCIELE I ICH SNY"
I miejsce - Maja Dąbrowska kl. Ia
I miejsce - Oliwia Kot kl. Ia
MISTRZOSTWA KIELC W INDYWIDUALNYCH ZAWODACH
LEKKOATLETYCZNYCH
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Joanna Zygan kl. VIa
I miejsce - Mateusz Sołtysiak kl. VIb
II miejsce - Karolina Malarczyk kl. VIa
III miejsce - Bartłomiej Zapała kl. VIa
BIEG NA DYSTANSIE 300 m
I miejsce - Mateusz Sołtysiak kl. VIb
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
III miejsce - Eliza Sieniek kl. VIb
MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY GIMNASTYCZNE „PIERWSZY KROK
GIMNASTYCZNY”
II miejsce - Mateusz Sołtysiak kl. VIb
III miejsce - Wiktor Smuga kl. VIb
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKO-PRZYRODNICZY
"Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT"
Beata Sierka kl. Vb - wyróżnienie
KONKURS PLASTYCZNY "PÓJDŹ ZA MNĄ - POWOŁANIE DAREM
I TAJEMNICĄ"
I miejsce - Maja Domagała kl. IVa
II miejsce - Anna Cebula kl. IIIa
KONKURS RECYTATORSKI "NAJLEPSZY RECYTATOR"
I miejsce - Paulina Michalczyk kl. Ia
I miejsce - Marta Janusz kl. IIa
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY "WALORY
PRZYRODNICZE POLSKICH PARKÓW NARODOWYCH"
III miejsce - Daniel Kołodziejski kl. Va
XIX MIEJSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY
Aleksandra Sylwar kl. VIb - wyróżnienie
MIEJSKI KONKURS LITERACKI „KRĘĆ SIĘ, KRĘĆ WRZECIONO”
Wiktoria Śliwińska kl. VIa - wyróżnienie
KONKURS "WYRAŻAMY SIEBIE W SZTUCE - PASJE I TALENTY 2012"
I miejsce - Aleksandra Włosek kl. Ia
I ŚWIĘTOKRZYSKI DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU
KONKURS "WYRUSZAMY RAZEM W CYFROWY ŚWIAT..."
I miejsce - Anna Cebula kl. IIIa
wyróżnienie - Daniel Kołodziejski kl. Va
I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK w SP
w BOLECHOWICACH
I miejsce - Patrycja Duda kl. VIa
MISTRZOSTWA KIELC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TENISIE
STOŁOWYM DZIEWCZĄT
I miejsce - Drużyna SP7 (Oliwia Jedynak kl.Vb, Klaudia Jedynak kl. VIa, Klaudia Michta i Klaudia Alichniewicz kl. VIb)
KONKURS "SZYBUJ BEZPIECZNIE W INTERNETOWEJ CHMURZE"
I miejsce - Anna Cebula kl. IIIa
WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "NIE PAL PRZY MNIE PROSZĘ"
I miejsce - Grzegorz Kołodziejski kl. IIIa
KONKURS "PRZYRODA NA SZKLE MALOWANA - OWADY NASZYCH
LASÓW"
Maja Domagała kl. IVa - laureatka
Mikołaj Szymański kl. IIIa - laureat
Aleksandra Król kl. IIIa - wyróżnienie
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RUNDA WIOSENNA
I EDYCJA- 19.04.2012 r.
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Joanna Zygan kl. VI a
II miejsce - Wiktoria Fiuk kl. IV a
II miejsce - Izabela Trzpiot kl. IV a
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RUNDA WIOSENNA
III EDYCJA – 10.05.2012 r.
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Joanna Zygan kl. VI a
I miejsce - Beata Sierka kl. V b
II miejsce - Wiktoria Fiuk kl. IV a
II miejsce – Sara Golańska kl. V a
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RUNDA WIOSENNA
IV EDYCJA - 17.05.2012 r.
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
III miejsce – Kinga Praśkiewicz kl. VI a
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Joanna Zygan kl. VI a
I miejsce - Izabela Trzpiot kl. IVa
I miejsce - Wiktoria Fiuk kl. IVa
II miejsce - Karolina Malarczyk kl. VI a
III miejsce - Klaudia Jedynak kl. VIa
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RUNDA WIOSENNA
V EDYCJA - 24.05.2012 r.
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
III miejsce - Klaudia Michta kl. VI b
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Joanna Zygan kl. VI a
II miejsce – Katarzyna Giez kl. V a
II miejsce – Sara Golańska kl. V a
I miejsce - Beata Sierka kl. V b
III miejsce - Karolina Malarczyk kl. VI a
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RUNDA WIOSENNA
FINAŁOWA EDYCJA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Joanna Zygan kl. VI a
II miejsce - Wiktoria Fiuk kl. IV a
II miejsce - Beata Sierka kl. V b
III miejsce - Katarzyna Giez kl. V a
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RUNDA JESIENNA
II EDYCJA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Joanna Zygan kl. VIa
I miejsce - Beata Sierka kl. Vb
II miejsce - Katarzyna Giez kl. Va
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RUNDA JESIENNA
III EDYCJA
BIEG NA 300 m
III miejsce - Oliwia Jedynak kl. Vb
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Joanna Zygan kl. VIa
I miejsce - Wiktoria Fiuk kl. IVa
II miejsce - Emilia Grabka kl. IVa
II miejsce - Wiktoria Wiącek kl. IVa
III miejsce - Oliwia Jedynak kl. Vb
III miejsce - Katarzyna Giez kl. Va
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RUNDA JESIENNA
IV EDYCJA
BIEG NA 300 m
III miejsce - Beata Sierka kl. Vb
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Izabela Trzpiot kl. IVa
I miejsce - Beata Sierka kl. Vb
II miejsce - Wiktoria Fiuk kl. IVa
III miejsce - Emilia Grabka kl. IVa
III miejsce - Wiktoria Wiącek kl. IVa
III miejsce - Oliwia Jedynak kl. Vb
Rok szkolny 2010/2011
KONKURS "Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT"
I miejsce - Kamila Zawadzka kl. Va
Klaudia Dudek kl. VIa - wyróżnienie
KONKURS "Z KOZIOŁKIEM MATOŁKIEM PO ZIEMI
ŚWIĘTOKRZYSKIEJ"
Kamila Zawadzka kl. Va - wyróżnienie
IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY
"ASY Z SZÓSTEJ KLASY"
Michał Pawlik kl. VIa - wyróżnienie
ZLOT "ZIELONYCH PATROLI"
I miejsce - Patrol nr 5 (SP7)
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RUNDA WIOSENNA
I EDYCJA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Daria Lech kl. VIa
I miejsce - Joanna Zygan kl. Va
II miejsce - Mateusz Sołtysiak kl. Vb
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. VIa
II miejsce - Olga Stępień kl. Va
III miejsce - Karolina Malarczyk kl. Va
BIEG NA 60 m
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. VIa
II miejsce - Joanna Zygan kl. Va
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
I miejsce - Oliwia Jedynak kl. IVb
II EDYCJA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Magdalena Król kl. VIa
I miejsce - Joanna Zygan kl. Va
II miejsce - Mateusz Sołtysiak kl. Vb
II miejsce - Olga Stępień kl. Va
III miejsce - Karolina Malarczyk kl. Va
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
I miejsce - Eliza Sieniek kl. Vb
III EDYCJA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. VIa
I miejsce - Beata Sierka kl. IVb
II miejsce - Katarzyna Giez kl. IVa
II miejsce - Joanna Zygan kl. Va
II miejsce - Mateusz Sołtysiak kl. Vb
II miejsce - Magdalena Król kl. VIa
III miejsce - Wiktoria Stępnik kl. VIa
III miejsce - Karolina Malarczyk kl. Va
BIEG NA 60 m
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. VIa
IV EDYCJA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Magdalena Król kl. VIa
I miejsce - Joanna Zygan kl. Va
I miejsce - Olga Stępień kl. Va
I miejsce - Katarzyna Giez kl. IVa
III miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. VIa
III miejsce - Karolina Malarczyk kl. Va
BIEG NA 60 m
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. VIa
V EDYCJA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Magdalena Król kl. VIa
I miejsce - Joanna Zygan kl. Va
II miejsce - Daria Lech kl. VIa
II miejsce - Olga Stępień kl. Va
III miejsce - Wiktoria Stępnik kl. VIa
BIEG NA 60 m
I miejsce - Daria Lech kl. VIa
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
III miejsce - Eliza Sieniek kl. Vb
EDYCJA FINAŁOWA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Beata Sierka kl. IVb
I miejsce - Joanna Zygan kl. Va
II miejsce - Mateusz Sołtysiak kl. Vb
III miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. VIa
III miejsce - Olga Stępień kl. Va
III miejsce - Katarzyna Giez kl. IVa
BIEG NA 60 m
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. VIa
MISTRZOSTWA KIELC W INDYWIDUALNYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Daria Lech kl. VIa
II miejsce - Magdalena Król kl. VIa
III miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. VIa
BIEG NA DYSTANSIE 60 m
II miejsce - Daria Lech kl. VIa
BIEG NA DYSTANSIE 300 m
I miejsce - Magdalena Król kl. VIa
MISTRZOSTWA KIELC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM
III miejsce drużyny w składzie - Natalia Białek kl. VIa, Wiktoria Rączkiewicz kl. VIa,
Magdalena Król kl. VIa, Daria Lech kl.VIa, Wiktoria Stępnik kl. VIa,
Patrycja Stolarczyk kl. VIb
VII MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA SP 5
II miejsce - Drużyna SP 7
MISTRZOSTWA KIELC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
V miejsce - Drużyna SP 7
"BIEG Z SERCEM"
II miejsce - Bartłomiej Gibalski kl.VIb
X WIOSENNE SPOTKANIA Z KULTURĄ EUROPEJSKĄ
III miejsce - Patrycja Duda kl. Va
V WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "ACH, ŚWIĘTOKRZYSKIE!"
Wiktoria Śliwińska kl. Va - wyróżnienie
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI pt. „OJCZYSTE PIĘKNO
SŁOWEM MALOWANE”
I miejsce - Magdalena Król kl. VIa
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI „KRĘĆ SIĘ, KRĘĆ
WRZECIONO, WIJ SIĘ BAŚNI, WIJ”
Magdalena Król kl. VIa - wyróżnienie
VI WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PARTYZANCKIEJ
IM. MICHAŁA CETNERA
Patrycja Duda kl. Va - wyróżnienie
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
I miejsce - Maria Zapała kl. VIb
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI "O ZŁOTE PIÓRO"
Jarosław Wikło kl. VIb - wyróżnienie
VIII ULICZNY BIEG O GRAND PRIX MOSiR KIELCE
IV miejsce - Daria Lech kl. VIa
MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY GIMNASTYCZNE „PIERWSZY KROK
GIMNASTYCZNY”
II miejsce - Wiktor Smuga kl. Vb
III miejsce - Mateusz Sołtysiak kl. Vb
DRUŻYNOWE HALOWE MISTRZOSTWA KIELC W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM
I miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. VIa
III miejsce - Daria Lech kl. VIa
II miejsce - klasyfikacja drużynowa
KONKURS PLASTYCZNY "POŚLIZG Z ALKOHOLEM"
Łukasz Majewski kl. VIb - wyróżnienie
KONKURS PLASTYCZNY "ANIOŁEK"
Klaudia Dudek kl. VIa - wyróżnienie
KONKURS HUMANISTYCZNY
Maria Zapała kl. VIb - finalistka
II KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ „ŚWIETLICA PLUS”
TEMAT: "100 LAT HARCERSTWA"
Magdalena Król kl. VIa - wyróżnienie
KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ „ŚWIETLICA PLUS”
Natalia Klimczak kl. VIb - finalistka
III BIEG NIEPODLEGŁOŚCIOWY
IV miejsce - Bartłomiej Gibalski kl. VIb
V miejsce - Daria Lech kl. VIa
VI miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. VIa
MISTRZOSTWA KIELC W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
II miejsce - DRUŻYNA DZIEWCZĄT SP7
(skład drużyny: Natalia Białek, Magdalena Król, Daria Lech, Dominika
Metecka, Wiktoria Rączkiewicz, Patrycja Stolarczyk, Natalia Waszczak,
Maria Zapała)
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RUNDA JESIENNA
II EDYCJA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Daria Lech kl. VIa
I miejsce - Joanna Zygan kl. Va
I miejsce - Mateusz Sołtysiak kl. Vb
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. VIa
II miejsce - Olga Stępień kl. Va
III miejsce - Karolina Malarczyk kl. Va
BIEG NA 60 m
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. VIa
III miejsce - Joanna Zygan kl. Va
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
III miejsce - Patrycja Stolarczyk kl. VIb
IV EDYCJA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. VIa
I miejsce - Mateusz Sołtysiak kl. Vb
I miejsce - Beata Sierka kl. IVb
II miejsce - Maria Zapała kl.VIa
II miejsce - Olga Stępień kl. Va
III miejsce - Daria Lech kl.VIa
III miejsce - Klaudia Jedynak kl. Va
III miejsce - Karolina Malarczyk kl. Va
BIEG NA 60 m
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. VIa
Rok szkolny 2009/2010
KONKURS "Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT"
III miejsce - Natalia Klimczak kl. Vb
ZIELONY PATROL
IV miejsce w Kielcach - uczniowie klas IV-VI SP7
MIEJSKI KONKURS POLONISTYCZNY „W ŚWIECIE MITÓW”
I miejsce - Magdalena Król kl. Va
I miejsce - Maria Zapała kl. Vb (za strój)
KONKURS LITERACKI O NAGRODĘ "ZŁOTEGO PIÓRA"
I miejsce - Wiktoria Grimm kl. VIa
INDYWIDUALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
O MISTRZOSTWO KIELC
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Wiktoria Baran kl. VIb
II miejsce - Klaudia Praśkiewicz kl. VIa
III miejsce - Maja Gibalska kl. VIa
BIEG NA 60 m
II miejsce - Klaudia Praśkiewicz kl. VIa
IV miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. Va
MISTRZOSTWA KIELC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM
IV miejsce drużyny w składzie - Maja Gibalska kl. VIa, Wiktoria Rączkiewicz kl. Va,
Klaudia Praśkiewicz kl. VIa, Justyna Włodarczyk kl.VIa, Wiktoria Grimm kl. VIa,
Izabela Dziubek kl. IVb
MISTRZOSTWA KIELC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM
V miejsce drużyny dziewcząt
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RUNDA WIOSENNA
I EDYCJA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Joanna Zygan kl. IVa
I miejsce - Daria Lech kl. Va
I miejsce - Klaudia Praśkiewicz kl. VIa
I miejsce - Mateusz Sołtysiak kl. IVb
II miejsce - Olga Stępień kl. IVa
II miejsce - Dawid Muszyński kl. IVb
III miejsce - Izabela Dziubek kl. VIb
BIEG NA 60 m
I miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. Va
III miejsce - Klaudia Praśkiewicz kl. VIa
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. Va
II EDYCJA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Wiktoria Baran kl. VIb
I miejsce - Joanna Zygan kl. IVa
I miejsce - Olga Stępień kl. IVa
II miejsce - Klaudia Praśkiewicz kl. VIa
II miejsce - M. Sołtysiak kl. IVb
III miejsce - O. Baran kl. VIb
III miejsce - D. Muszyński kl. IVb
BIEG NA 60 m
I miejsce - Joanna Zygan kl. IVa
II miejsce - D. Muszyński kl. IVb
BIEG NA 600 m
III miejsce - Justyna Włodarczyk kl.VIa
III EDYCJA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Wiktoria Baran kl. VIb
I miejsce - Joanna Zygan kl. IVa
II miejsce - Klaudia Praśkiewicz kl. VIa
II miejsce - Karolina Malarczyk kl. IVa
II miejsce - Olga Stępień kl. IVa
III miejsce - Izabela Dziubek kl. VIb
III miejsce - Maja Gibalska kl. VIa
III miejsce - Wiktoria Grimm kl. VIa
BIEG NA 600 m
II miejsce - Justyna Włodarczyk kl.VIa
IV EDYCJA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Joanna Zygan kl. IVa
I miejsce - Daria Lech kl. Va
I miejsce - Wiktoria Baran kl. VIb
I miejsce - Klaudia Praśkiewicz kl. VIa
II miejsce - Olga Stępień kl. IVa
II miejsce - Izabela Dziubek kl. IVb
III miejsce - Karolina Malarczyk kl. IVa
III miejsce - Maja Gibalska kl. VIa
III miejsce - Wiktoria Grimm kl. VIa
III miejsce - Aleksandra Baran kl. VIb
III miejsce - Patrycja Krawczyk kl. VIa
BIEG NA 60 m
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. Va
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. Va
BIEG NA 600 m
II miejsce - Justyna Włodarczyk kl.VIa
V EDYCJA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Joanna Zygan kl. IVa
I miejsce - Daria Lech kl. Va
I miejsce - Wiktoria Baran kl. VIb
II miejsce - Olga Stępień kl. IVa
II miejsce - Klaudia Praśkiewicz kl. VIa
III miejsce - Maja Gibalska kl. VIa
BIEG NA 60 m
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. Va
III miejsce - Joanna Zygan kl. IVa
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
III miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. Va
BIEG NA 600 m
I miejsce - Justyna Włodarczyk kl.VIa
FINAŁOWA EDYCJA CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Joanna Zygan kl. IVa
I miejsce - Daria Lech kl. Va
I miejsce - Wiktoria Baran kl. VIb
II miejsce - Olga Stępień kl. IVa
II miejsce - Klaudia Praśkiewicz kl. VIa
III miejsce - Maja Gibalska kl. VIa
BIEG NA 60 m
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. Va
III miejsce - Joanna Zygan kl. IVa
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
III miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. Va
Joanna Zygan wywalczyła II miejsce w ogólnej klasyfikacji wojewódzkiej dziewcząt i chłopców z klas IV-VI biorących udział we wszystkich konkurencjach.
XVI OGÓLNOPOLSKI FINAŁ CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH W WARSZAWIE VI miejsce w Polsce - Mateusz Sołtysiak kl. IVb VIII miejsce w Polsce - Joanna Zygan kl. IVa VIII miejsce w Polsce - Wiktoria Baran kl. VIb |
KONKURS BIBLIJNY - "KSIĘGA SĘDZIÓW"
Magdalena Król kl. Va - finalistka
XVII MIEJSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY
I miejsce - Maria Zapała kl. Vb
MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY GIMNASTYCZNE „PIERWSZY KROK GIMNASTYCZNY”
II miejsce - Mateusz Rzepa kl. VIa
VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNO - INFORMATYCZNY
pt. "GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE - NASZYM DOMEM".
III miejsce - Wiktoria Baran kl. VIb
KONKURS HUMANISTYCZNY
Adrianna Domagała kl. VIa - finalistka
KONKURS EKOLOGICZNY "NASZA PLANETA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ"
Wyróżnienie dla klasy IVa
V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JASEŁEK I PRZEDSTAWIEŃ WIGILIJNYCH
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 7 (klasa III a)
KONKURSY "ŚWIĘTOKRZYSKIEGO KLUBU ABSTYNENTÓW" -
"POŚLIZG Z ALKOHOLEM" I "MŁODZI PRZECIWKO ZŁU"
II miejsce - Daria Lech kl. Va
III miejsce - Magdalena Król kl. Va
HALOWE MISTRZOSTWA KIELC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
I GIMNAZJÓW - 20.02.2010
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Wiktoria Baran kl. VI b
II miejsce - Klaudia Praśkiewicz kl. VIa
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RUNDA JESIENNA
I EDYCJA- 17.09.2009
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Daria Lech kl. Va
I miejsce - Wiktoria Grimm kl. VIa
II miejsce - Wiktoria Baran kl. VIb
III miejsce - Maja Gibalska kl. VIa
BIEG NA 60 m
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. Va
II miejsce - Joanna Zygan kl. IVa
II EDYCJA- 24.09.2009
BIEG NA 60 m
I miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. Va
II miejsce - Joanna Zygan kl. IVa
SKOK W DAL
II miejsce - Joanna Zygan kl. IVa
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
III miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. Va
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Wiktoria Grimm kl. VIa
II miejsce - Klaudia Praśkiewicz kl.VIa
III miejsce - Maja Gibalska kl. VIa
III miejsce -Wiktoria Baran kl. VIb
III miejsce - Izabela Dziubek kl. VIb
III EDYCJA- 01.10.2009
BIEG NA 60 m
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. Va
SKOK W DAL
II miejsce - Joanna Zygan kl.IVa
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. Va
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Wiktoria Baran kl. VIb
I miejsce - Daria Lech kl. Va
II miejsce - Wiktoria Grimm kl.VIa
III miejsce - Klaudia Praśkiewicz kl.VIa
Maja Gibalska kl. VIa
Patrycja Krawczyk kl. VIa
Izabela Dziubek kl. VIb
IV EDYCJA- 08.10.2009
BIEG NA 60 m
I miejsce - Joanna Zygan kl.IVa
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl.Va
SKOK W DAL
II miejsce - Joanna Zygan kl.IVa
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
III miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl.Va
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Wiktoria Baran kl.VIb
Klaudia Praśkiewicz kl.VIa
Daria Lech kl. Va
II miejsce - Wiktoria Grimm kl.VIa
Marcin Partyka kl.VIa
III miejsce - Patrycja Krawczyk kl. VIa
Przemysław Smolarz kl. VIa
ŚWIĘTOKRZYSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
SKOK WZWYŻ
II miejsce - Wiktoria Baran kl. VIb
III miejsce - Wiktoria Grimm kl.VIa
IV miejsce - Marcin Partyka kl.VIa
Rok szkolny 2008/2009
Finaliści KONKURSU MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEGO
Adam Krzepkowski kl. VIc
Mikołaj Ryśkiewicz kl. VIb
Finaliści KONKURSU HUMANISTYCZNEGO „NA PARNASIE W SZÓSTEJ KLASIE”
Mikołaj Ryśkiewicz kl. VIb
Aleksandra Piątek kl. VIc
WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI „WOKÓŁ HERBERTA”
wyróżnienie - Agnieszka Domańska kl.VIc
IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY: „W ŚWIECIE UTWORÓW MISTRZA ADAMA”
wyróżnienie - Daria Lech kl. IVa
ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KIELC
~50 metrów w stylu klasycznym
~50 metrów w stylu grzbietowym
I miejsce – Bartłomiej Gibalski kl. IVb
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE
I RUNDA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Wiktoria Stępnik kl. IVa, Daria Lech kl.IVa, Wiktoria Baran kl. Va,
Mateusz Kubicki kl. VIa
II miejsce - Dominika Metecka kl. IVb, Wiktoria Grimm kl. Va, Maja Gibalska kl. Va, Paulina Pieńkowska, Judyta Stępień, Adam Krzepkowski - kl. VIc
III miejsce - Klaudia Praśkiewicz kl.Va, Izabela Dziubek kl. Vb
SK0K W DAL
III miejsce - Marcin Partyka kl. Va, Wiktoria Rączkiewicz kl. IVa
BIEG NA 60 m
III miejsce - Mateusz Kubicki kl. VIa
IV miejsce - Klaudia Praśkiewicz kl.Va
II RUNDA
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Wiktoria Grimm kl. Va, Maja Gibalska kl. Va, Klaudia Praśkiewicz kl.Va,
Paulina Pieńkowska kl.VIc, Karolina Sagan VIc
II miejsce - Daria Lech kl. IVa, Izabela Dziubek kl. VB, Judyta Stępień kl. VIc
III miejsce - Mateusz Kubicki kl. VIa
SK0K W DAL:
I miejsce - Marcin Partyka kl. Va
II miejsce - Patrycja Krawczyk kl. Va, Wiktoria Rączkiewicz kl. IVa
III miejsce - Marta Laskarzyńska kl. IVa
BIEG NA 60 m:
I miejsce - Mateusz Kubicki kl. VIa
II miejsce - Marta Laskarzyńska kl. IVa, Wiktoria Rączkiewicz kl. IVa
II miejsce - Paulina Pieńkowska kl. VIc
III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „NIE RZUCIM ZIEMI SKĄD NASZ RÓD”
wyróżnienie - Magda Król kl. IVa
KONKURS NADLEŚNICTWA KIELCE „LAS W OBIEKTYWIE”
II miejsce - Judyta Stępień kl. VIc, Marta Laskarzyńska kl. IVa
FINAŁ MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU „W ŚWIECIE BAŚNI”
I miejsce - Marysia Zapała kl. IVb
II miejsce - Magda Król kl. IVa
I miejsce - Łukasz Majewski kl. IVb (za strój)
XVI MIEJSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY UCZNIÓW KL. IV-VI (w ramach Tygodnia Kultury Języka)
III miejsce - Mikołaj Ryśkiewicz kl. VIb
X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS SZYBKIEGO CZYTANIA
II miejsce - Mikołaj Ryśkiewicz kl. VIb
VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POLONISTYCZNY — KONKURS MITÓW (etap miejski)
finalistki - Eliza Ciepiela, Adrianna Domagała, Daria Paturej kl. Va
VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI „KRĘĆ SIĘ, KRĘĆ WRZECIONO, WIJ SIĘ BAŚNI, WIJ”
II miejsce - Magda Król kl. IVa
VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNO-INFORMATYCZNY „GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE-NASZYM DOMEM”
II miejsce - Adam Krzepkowski kl. VIc
wyróżnienie - Jakub Pleban kl. VIb
MIEJSKI KONKURS POLONISTYCZNY „W ŚWIECIE MITÓW”
IV miejsce (zespołowo) - Eliza Ciepiela, Adrianna Domagała, Daria Paturej kl. Va
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE-RUNDA WIOSENNA
(I edycja)
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Maja Gibalska kl. V a
II miejsce - Klaudia Praśkiewicz kl.Va, Mateusz Kubicki kl. VIa
III miejsce - Izabela Dziubek kl. Vb, Wiktoria Grimm kl. Va, Judyta Stępień kl. VIc
Daria Lech kl. IVa
SK0K W DAL
I miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. IVa
BIEG NA 60 m
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. IVa, Mateusz Kubicki kl. VIa
(II edycja)
SKOK WZWYŻ
I miejsce - Wiktoria Grimm kl. Va, Maja Gibalska kl. Va, Mateusz Kubicki kl. VIa
Karolina Sagan VIc
II miejsce - Klaudia Praśkiewicz kl.Va, Izabela Dziubek kl. Vb
BIEG NA 60 m:
II miejsce - Wiktoria Rączkiewicz kl. IVa, Mateusz Kubicki kl. VIa
MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY GIMNASTYCZNE „PIERWSZY KROK GIMNASTYCZNY”
II miejsce - Paulina Pieńkowska kl. VI c, Grzegorz Bandura kl. VI c
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKO-INFORMATYCZNY „TRZYNASTEGO WSZYSTKO ZDARZYĆ SIĘ MOŻE...”
I miejsce - Aleksandra Domańska kl. VIc
II miejsce - Patryk Kobiec kl. IVa
VII WOJEWÓDZKI KONKURS MŁODYCH TWÓRCÓW POEZJI
Magda Król kl. IVa, Izabela Jakubik kl. Vb - laureatki finału
„ASY Z VI KLASY” - KONKURS MATEMATYCZNY SP 32
Mikołaj Ryśkiewicz kl. VIb - wyróżnienie
OGÓLNOPOLSKI KONKURS FUNDACJI „MLEKO DLA SZKÓŁ, MLEKO DLA ZDROWIA”
I miejsce - Patryk Buczkowski kl.IVa, Magdalena Król kl. IVa
z piosenką p.t. ”DOSKONAŁE MLEKO”